Hypotheek met WAJONG-uitkering
Hypotheek terwijl u een WAJONG-uitkering heeft kunnen wij regelen bij sommige banken.
"*" geeft vereiste velden aan
Huis kopen met WAJONG
UWV verklaring is altijd nodig om een hypotheek te regelen. Er zijn 3 soorten WAJONG-uitkeringen.
- Oude WAJONG, ingestroomd vóór 1-1-2010
- Nieuwe WAJONG, ingestroomd tussen 1-1-2010 t/m 31-12-2014
- WAJONG 2015, ingestroomd vanaf 1-1-2015
WAJONG verklaring altijd noodzakelijk
Een uitkeringsbesluit is altijd noodzakelijk. Bent u deze kwijt neem dan contact op met het UWV. Zij verstrekken u een nieuwe verklaring. Als u een huis wil kopen terwijl u in de WAJONG zit dan is het belangrijk dat u zorgt dat u alle documenten compleet heeft. Pas daarna op zoek naar een geschikte woning.
Eerst hypotheek berekenen dan bezichtigen
Omdat u een WAJONG-uitkering heeft en misschien ook wel een paar uur werkt is het van belang dat u daar ook een werkgeversverklaring van krijgt. Ook dit werk kunnen we meenemen.
Wellicht koopt u met een partner en dat inkomen hebben wij uiteraard ook nodig.
Wajong Hypotheek en BKR
Wilt u een hypotheek afsluiten met een Wajong uitkering vraag dan ook uw BKR gegevens snel en gratis op. De BKR verlaagt uw hypotheek aanzienlijk. Het is vaak al lastig om een hypotheek te nemen met een uitkering, kredieten doen u vaak de das om.
Hypotheek met WAJONG en hypotheekkosten
Heeft u een uitkering dan is het lastig sparen. De hypotheekkosten moet u zelf betalen. Soms is het mogelijk om een huis te kopen zonder eigen inbreng.
Wilt u meer informatie over ons, of meer informatie over onze werkzaamheden ga dan naar onze hoofdpagina.